MotoWAY 2021

 

Tak a je to zase za náma 🙂
Co myslíte, byla MOTOWAY letos podařená? Počasí bylo fantastický, naše nálada taky, z pečenýho pašíka se mi dělali boule za ušima a presso u stánku nemělo chybu… Pivo sice motalo hlavu, ale když se to řízlo malinovkou, tak nemělo chybu 🙂 Nádhernej rybník, horko, plno lidí, motorek a pohody, tak to vidím já. Motolidi, děkujeme, že jste za námi zase přijeli. Měli jsme z toho po loňském mokru trošku vítr.. Ale dělali jsme, co jsme mohli, jak se sluší a patří, tak snad budou pozitivní ohlasy.
Chtěl bych poděkovat pár lidem, kteří to celý drželi ve svých rukou a bez kterých bychom se z toho zbláznili 🤪 . V první řadě Bublovi od prasopeku. Ten měl neuvěřitelnou šichtu a je nejdokonalejší prasopekař na světě, díky Bublo. Pak Koudymu a Vendy z našeho stánku. Ty to neměli o nic lehčí, pekelný vedro a cvrkot na zbláznění a stejně se pořád usmívali a hýřili vtipem, až do večera. Díky vy dva. Klukům, kteří se motají kolem nás a kde můžou, tam pomůžou, Cajk, Míra, Javor senior 🙂 , Kamí, Hans s Honzou, Filip, díky kluci. Našim krásným, drahým polovičkám, že to prostě berou, díky holky. Márovi a jeho holkám a klukům z občerstvení, byli skvělí, díky. Mrs. Collumbo, to jsou pohodový muzikanti s neomezeným play listem, díky kluci. Holkám z Ištaru, nejste jen krásný, jste i talentovaný, jen tak dál, děkujeme. Fénixům, za to že byli a že svítili 🙂 , díky. V neposlední řadě sponzorům, kteří nám opět pro Vás darovali hromadu věcí.
Petovi z HZ-moto, nejlepšímu motoshopu a servisu na Nových Domkách 🙂 , Tláčovi z Pneu Imar, nejlepšímu přezouvači všeho, co jezdí ze Ždáru nad Sázavou, nejlepšímu servisákovi Honzovi, z Bandit servisu z Hamrů nad Sázavou, Tomášovi z jihlavského Autogaru, z nejlepším sortimentem pro naše dvou i čtyř kolové krásky, Scoobymu z nejlepšího Dobronínského motoservisu Scoobymoto, Mototrade z Číhalína, Mírovi ze stavebnin Start Zelený, za nejrychlejší koutouče 🙂 . Díky chlapi. No a nešlo by to bez vás, lidičky, takže díky, že jezdíte a chodíte a bavíte se. Díky.
No a to je celý.. Přihodil jsem pár fotek, než se prokoušu zbytkem, bude to chvilku trvat 🙂 . Takže léto před námi, přejeme všem pohodové cesty, radost z života, z jízdy..

MotoWAY 2020

1. Motoway Own Space, můžeme prohlásit jako suveréně nejmokřejší akci, kterou jsme kdy pořádali. Nic méně lidi, jste fantastický. I přes totální nepřízeň počasí, Vás za námi do Vyskytný přijelo dost.. Pár jedinců si projelo, i námi naplánovanou trasu motoway, klobouky dolů. 200km v dešti, odjezd v dešti, dojezd v dešti, od rána a po celý den v dešti… Jste srdcaři, děkujeme 🙂 Tímto zdravím i kluky k Olomouci a Zlínu, kteří si přijeli svoji 200km trasou, snad se Vám u nás líbilo 🙂 Díky moc lidičkám co nám zase s akcí pomáhali, Bublovi se povedl opět famózní čuník a Míša ho krásně celý den a večer servírovala lidem.. Díky Klukům za pomoc s stavěním i bouráním stanů, Lišákovi za půjčení, Márovi za celý kemp a těm jeho holkám za suprovou práci v kiosku. Sponzorům za ceny, které jste si odvezli domů, kapelkám a zvukařovi za živý večer a holkám z Ištaru za krásná vystoupení. Děkujeme lidi, že jste s námi, na příští rok už neslibuju sluníčko, nemá to cenu… Bude tak jako po každý a zase se potkáme. Ahoj a díky. Užívejte sezonu na dvou kolech a vždycky návrat domů, v pohodě